Fenix na mezinárodní výstavě ISH Frankfurt 2017

Firma Fenix Trading s.r.o. se již po sedmé v řadě zúčastnila mezinárodní výstavy ISH Frankfurt 2017 v termínu od 14.-18.3.2017.

Jedná se o jednu z největších světových výstav v oboru Sanitární techniky, vytápění, klimatizace a obnovitelných zdrojů. Výstava je pro nás důležitá, především díky vysoké zahraniční účasti. Umožňuje nám setkání s našimi partnery z celého světa, představení novinek ve firmě i nových výrobků a hlavně získání nových kontaktů. Jelikož je stále většina návštěvníků domácích, účastní se výstavy i náš německý partner.

V letošním roce výstava ISH znovu potvrdila svůj význam předního světového veletrhu ve svém oboru. Výstavy se zúčastnilo 2482 vystavovatelů z 61 zemí, kteří představili své novinky na ploše 260 000m2 a navštívilo ji 200 114 návštěvníků.

Společnost FENIX zde představila svůj nový koncept pro budovy ve standardu 2020  – Budovy jako aktivní prvky energetické soustavy, za který již obdržela významná ocenění – Cenu za Enviromentální počin roku v energetice a Stavba roku 2016 Oloomouckého kraje. Novou vizi představíme i na Světové výstavě EXPO Astana 2017, jako jeden z desíti českých exponátů s nosným tématem „Důmyslnost řešení“.

Děkujeme všem za návštěvu našeho stánku a těšíme se na shledání opět na výstavě ISH Frankfurt 2019, MCE  Milan 2018 nebo jiné tuzemské výstavě.


Mohlo by vás zajímat ...

TOPlist