Odborné školení pro montážní firmy

Odborné školení pro elektroinstalační firmy na elektrické podlahové vytápění a topné systémy FENIX Jeseník.
Fenix Jeseník
Podlahové vytápění
Stropní vytápění

Společnost FENIX pořádá ve vybraných termínech odborné školení pro montážní firmy, po jehož absolvování bude účastníkům vystaven certifikát. Účelem je seznámit zájemce se základy instalace elektrických topných systémů FENIX, zejména pro topné folie ECOFILM a topné kabely ECOFLOOR a upozornit na nejčastější chyby v aplikacích. Získání tohoto certifikátu je jedním z předpokladů pro zařazení do seznamu montážních firem, zveřejněném na internetových stránkách společnosti FENIX.

Školení je pořádáno v Jeseníku, v sídle výrobní společnosti FENIX s.r.o. na adrese Jaroslava Ježka 1338/18a. Skládá se ze dvou částí – dopolední, obsahující základní informace o holdingu FENIX, představení portfolia nabízených výrobků a prohlídky výroby a z odpolední praktické části, při které si školené firmy vyzkouší instalaci a zapojení vybraných systémů elektrického vytápění.

Program:

  • 8:30-8:55        prezentace účastníků
  • 9:00-12:30      dopolední blok
  • 12:30-13:15    oběd
  • 13:20-16:00    odpolední blok

Kapacita školení je 16 osob, účast na školení je zpoplatněna částkou 800,- Kč bez DPH za osobu, v ceně jsou zahrnuty informační materiály, občerstvení a oběd. Zájemci o školení vyplní on-line přihlášku (odkaz uveden níže).

Do přihlášky se uvádí vybraný termín školení, fakturační adresa firmy a jména účastníků. Zaslané údaje budou následně použity i do vystaveného Certifikátu.

Na základě přihlášky vystaví společnost FENIX zájemci zálohovou fakturu a po jejím uhrazení daňový doklad – včasná úhrada zálohové faktury je podmínkou účasti na školení. Společnost FENIX si vyhrazuje právo uzavřít příjem žádostí po naplnění kapacity školení, nebo v případě nutnosti i zrušit termín školení. V takovém případě budou již provedené úhrady vráceny zájemcům na jimi uvedený účet, nebo po dohodě použity pro rezervaci účasti v jiném termínu. Při zrušení účasti ze strany zájemce méně než 3  pracovní dny před termínem konání je účtován storno poplatek ve výši 100% uhrazené částky.

Termín(y) školení:

  • 27. 3. 2024

On-line přihláška: zde 

Soubor ke stažení: Propozice účastníkům


TOPlist