Regulace pro elektrické vytápění

Patří sem regulátory pro běžné prostředí – tedy pro rodinné domy, byty, kanceláře, obchody, školy, apod. Regulátor (termostat) bývá obvykle umístěn přímo v interiéru vytápěné místnosti a na základě sledovaných parametrů (teplota vzduchu v místnosti, teplota podlahy) ovládá připojené vytápění. Regulátory mohou být analogové nebo digitální (programovatelné), se snímáním teploty prostoru a/nebo podlahy (podlahové vytápění), s různými možnostmi nastavení a programování.
Termostat FENIX TFT WIFI
Integrovaným wifi modul pro připojení k domácí síti, vzdálené ovládání pomocí cloud serveru (aplikace pro iOS, Android), barevný dotykový displej,CZ menu.
Programovatelný dotykový termostat FENIX TFT
Programovatelný dotykový termostat vhodný pro elektrické podlahové a stropní sálavé vytápění. Velké množství vlastností při jednoduchém rozhraní dotykového displeje - snadné a přehledné nastavení požadovaných funkcí při optimalizaci komfortu vytápění a minimalizaci provozních nákladů.
Termostat TFT-2
Barevný dotykový displej (volitelná barva pozadí), čeština, vnější bílý kryt je složen ze dvou výměnných dílů (rámeček/kryt), umožňujících změnit barevné provedení termostatu.
Kombinovaný digitální termostat Eberle FIT 3U
Kombinovaný digitální termostat s PWM a možností provozního režimu teploty prostoru / podlahy+prostoru / jen podlahy.
Zásuvkový termostat HT-600
Termostat k udržování teploty vzduchu, vody nebo půdy
Kombinovaný digitální termostat VTM 3000
Kombinovaný digitální termostat s PWM a možností provozního režimu teploty prostoru / podlahy+prostoru / jen podlahy.

Centrální regulace 


Centrální regulace je u elektrického vytápění vyšším stupněm domovní regulace – zachovává hlavní výhodu elektrického vytápění, tj. řízení každé místnosti samostatně, ale poskytuje vyšší přesnost, komfortnější ovládání z jednoho místa.  Více zde...

 

Chcete elektrické vytápění? Vložte údaje ze svého PENB a zjistěte, jak lze splnit požadavky na energetickou náročnost budov

Domy jako aktivní prvky energetické soustavy

Katalog výrobků ke stažení v PDF

 

TOPlist /cs/regulace