Technologie FENIX

eshop

ELEKTRICKÉ TOPENÍ

Komfortní, bezúdržbové, přesně regulovatelné elektrické topení v podobě tepelných kabelů, rohoží, čí sálavých panelů vám zaručí ideální tepelnou pohodu za nejnižší celkové náklady.
eshop

BATERIOVÉ ÚLOŽIŠTĚ

Bateriové úložiště od firmy AERS umožňuje asymetrické zatížení jednotlivých fází a tím maximální využití energie vyrobené vaši fotovoltaikou.

 
Související technologie

Dodávku těchto technologií zajišťujeme prostřednictvím sítě našich partnerů.

eshop

FOTOVOLTAIKA

Nejrychlejší cesta k úsporám za energie je fotovoltaická elektrárna s garantovanou dotací od kvalifikovaných partnerů, kteří s firmou Fenix spolupracují.
eshop

AUTOMATICKÉ ŘÍZENÍ

Inteligentní řízení je nezbytnou součástí energeticky efektivního domu. Automatické řízení zajistí optimální nastavení a koordinaci všech zařízení.
eshop

VENKOVNÍ STÍNĚNÍ

Venkovní žaluzie zastavují sluneční paprsky už před okny a zajistí, že se interiér zbytečně nepřehřeje. Automatizace pak zajistí že, zisky ze slunce jsou v zimě využity.
eshop

OHŘEV TUV

Ideálním doplňkem energeticky nenáročných domů je ohřívač teplé vody s vestavěným tepelným čerpadlem, který zajišťuje ohřev TV zejména v letních měsících.
eshop

Klimatizace

Klimatizace umí nejen chladit, umí i topit. Klimatizací si můžete také přitápět, zejména v okamžicích rychlého poklesu venkovní teploty na jaře, na podzim nebo v létě.
TOPlist