Novinky ve firmě Fenix

Folie na topném modulu MH (ModuleHeating) má příkon 65 W (plošný příkon 140 W/m2) a je zakončena přívodním vodičem s vidlicí
Od října 2019 uvádíme v České republice na trh nový stavebnicový systém stropního vytápění s topnou fólií ECOFILM. Systém se vyznačuje nejen velmi snadnou instalací, ale s výjimkou finálního zapojení také nulovými požadavky na kvalifikované elektroinstalační práce.
14.10.2019 - 08:16
Čeští úředníci zcela zbytečně posílají naši energetiku na chvost Evropy, říká v rozhovoru pro TZB-info Ing.Cyril Svozil, předseda představenstva FENIX Group, která exportuje prvky a systémy pro elektrické vytápění do mnoha zemí světa.
10.10.2019 - 00:00
Videonávod TFT Wifi
Jak postupovat při prvním spuštění termostatu a jak jej spárovat s mobilní aplikací se dozvíte v novém videu na našem Youtube kanálu.
08.10.2019 - 13:47
Jednoduchý design termostatu TFT Wifi lze snadno kombinovat s různými typy vypínačů
Dlouhodobě nejprodávanějším termostatem ze sortimentu společnosti Fenix je velmi oblíbený typ Fenix TFT s barevným dotykovým displejem, který byl na trh uveden již v roce 2012. S měnícími se nároky uživatelů se však neustále zvyšuje poptávka po jednoduchém chytrém řešení regulace elektrického vytápění, logickým krokem tak bylo vyvinutí nového typu Fenix TFT WiFi.
20.09.2019 - 16:19

Pozvánka na výstavy 


Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, společnost FENIX Trading, s.r.o. si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat k návštěvě našich expozic.
 Více zde...

 

Domy jako aktivní prvky energetické soustavy P

Domy s téměř nulovou spotřebou energie ve standardu 2020. Více zde...

 

banner

 

 

TOPlist