Novinky ve firmě Fenix

Domácí baterie, cesta k soběstačnosti
Poptávka po domácích systémech ukládání energie u nás v posledních letech roste. Domácí baterie, které skladují energii vyrobenou solárními panely, dokážou pokrýt i běžnou spotřebu energie v domě a zajistit jeho soběstačnost ve chvílích, kdy počasí výrobě z obnovitelných zdrojů nepřeje.
31.03.2020 - 14:53
Zpráva společnosti ČEZ Distribuce o funkcionalitě SAS
Společnost ČEZ Distribuce provedla ve dnech 8.9.2019 až 19.11.2019 kontinuální měření naší průmyslové akumulační stanice SAS a zcela v souladu s našimi očekáváními vydala prohlášení, ve kterém potvrzuje, že stanice SAS nezasahuje do distribuční sítě.
25.03.2020 - 15:40
Informace v souvislosti s nařízením vlády ČR
Vážení zákazníci, vzhledem k opatřením vlády ČR je pozastaven až do odvolání přímý maloobchodní prodej. Aktuálně tedy není možný osobní nákup na naší provozovně. Velkoobchodní prodej (příjem objednávek obchodních partnerů, expedice zboží) a vyřizování objednávek provedených distančním způsobem (e-shop) probíhají nadále bez omezení. Děkujeme za pochopení.
16.03.2020 - 06:53
Rozhovor s Cyrilem Svozilem, majitelem firmy Fenix Group
Je jedním z mála českých byznysmenů, kteří vlastní výrobní podniky v západní Evropě. Cyril Svozil podniká v oblasti topných systémů už třicet let a říká, že pro jeho Fenix Group byla západní Evropa od počátku hlavní oblastí zájmu. V brexitu pak vidí příležitost k otevření nových trhů.
15.03.2020 - 09:01

Pozvánka na výstavy 


Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, společnost FENIX Trading, s.r.o. si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat k návštěvě našich expozic.
 Více zde...

 

Domy jako aktivní prvky energetické soustavy P

Domy s téměř nulovou spotřebou energie ve standardu 2020. Více zde...

 

banner

 

 

TOPlist