Novinky ve firmě Fenix

Jak zabránit proudění chladného vzduchu od okna
Ve spolupráci s ČVUT UCEEB jsme provedli zkoušky vlivu povrchových teplot parapetu na omezení proudění chladného vzduchu od okna směrem k podlaze.
11.09.2018 - 11:02
Výzkumná zpráva
Rádi bychom Vás informovali o nové studii, která byla realizována ve spolupráci s renomovaným institutem UCEEB a technickou univerzitou ČVUT v Praze. Výsledná měření potvrdila naprosto vyjímečné hodnoty podílu tepelného toku sáláním, jak v případě elektrického podlahové vytápění (cca 77%), tak i v případě elektrického stropního vytápění (dokonce 84%).
27.08.2018 - 13:16
Univerzitní centrum energeticky efektivních budov ČVUT již dlouhodobě spolupracuje se společností Fenix Group a.s. na konceptu chytrého řízení energetiky v budovách. Fenix Office Centrum v Jeseníku je pilotním projektem, kde ČVUT UCEEB zajišťuje dálkový monitoring kvality vnitřního prostředí a řízení energetického hospodářství. Letos administrativní budovu čeká pár technických vylepšení.
22.08.2018 - 07:19
Prohlédněte si rozhovor o nízkoenergetickém domu, který umožní úsporu až třicet procent nákladů na www.tvarchitect.com
14.08.2018 - 10:00

Pozvánka na výstavy 


Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, společnost FENIX Trading, s.r.o. si Vás dovoluje co nejsrdečněji pozvat k návštěvě našich expozic.
 Více zde...

 

Domy jako aktivní prvky energetické soustavy

Domy s téměř nulovou spotřebou energie ve standardu 2020. Více zde...

 

banner

 

 

TOPlist