Dvouletý projekt CAMEB

Řídící algoritmus nadřazené řídící jednotky ovládající veškeré technologie plně elektrifikovaného RD ve standardu nZEB vybaveného střešní FVE, bateriovým úložištěm, ventilací s rekuperací a elektrickým sálavým vytápěním.
Vizualizace RD
Vizualizace RD
Zahajovací schůzka pracovní skupiny v budově UCEEB

Dvouletý projekt realizován v součinnosti – ČVUT-UCEEB, Fenix, TECO, S-Power, AERS a WAFE. Místo projektu: OMICE. Investor: Ing. Dalibor Veverka.

Dům v kategorii kvality obálky budovy A ( u=0,17) , vybavený FVE 9 kWp (S-power), bateriovým úložištěm 12 kWh (AERS), rekuperační vzduchotechnickou jednotkou (WAFE) a elektrickým sálavým vytápěním (FENIX). Nadřazená řídící jednotka PLC (TECO Kolín), řídící algoritmus vytvoří UCEEB v rámci projektu.

Dne 12.4.2019 se uskutečnila zahajovací schůzka pracovní skupiny v budově UCEEB, investor informoval o průběhu výstavby RD a byly dohodnuty detaily další technické spolupráce. Bylo rovněž rozhodnuto o společných PR aktivitách pro posílení publicity projektu i o natočení dokumentu mapujícího celé sledované období 2 let. Vytvořené materiály budou sdílet a využívat všichni členové pracovní skupiny.

V Jeseníku 15.4.2019
Cyril Svozil


TOPlist /cs/aktuality/dvoulety-projekt-cameb