Fenix na mezinárodní výstavě Mostra Convegno Expocomfort 2016

Firma Fenix Trading s.r.o. se poprvé zúčastnila mezinárodní výstavy Mostra Convegno Expocomfort 2016 v Miláně, která se konala v termínu od 14.- 18.3.2016.

Veletrh je tradičně věnován technickým zařízením budov a v letošním roce byl zaměřen na energetickou účinnost a obnovitelné zdroje. Výstavy se zúčastnilo více než 2100 vystavovatelů, z toho 40% zahraničních a přes 155 000 návštěvníků.

Společnost FENIX zde představila svůj nový koncept pro domy s téměř nulovou spotřebou – EPBD 2020 nZEB – Budoucnost je elektřina! Vzhledem k trendu snižování tepelných ztrát budov a nižší spotřebě energie, tak přestaly být rozhodující provozní náklady. Důležitějšími faktory se staly celková výše prvotní investice, náklady na údržbu a revize, bezobslužnost, životnost, spolehlivost systému a míra komfortu. To vše nabízí naše sálavé elektrické topné systémy. V kombinaci s domovními bateriemi pro ukládání přebytků energie např. z fotovoltaické elektrárny nebo ve spolupráci s tzv."smart grid", která umožňuje dobíjení baterií ve stanovených časech z el.sítě, tak získáte nejen ideální řešení pro váš dům, ale i vyšší energetickou nezávislost. Více informací k novému konceptu fy FENIX můžete najít zde

Další novinkou, kterou zde společnost FENIX představila, jsou sálavé panely ECOSUN GS. Jedná se o skleněné sálavé panely, spojující elegantní design bezrámových panelů GR a univerzálnost panelů ECOSUN G.

Děkujeme všem za návštěvu našeho stánku a těšíme se na shledání na výstavě ISH Frankfurt 2017 nebo jiné tuzemské výstavě. Více informací o výstavě Mostra Convegno Expocomfort 2016 se můžete také dočíst na portále TZB info.


TOPlist